Відкрито прийом заявок на участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України

Прийом заявок на участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України<http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development> 2018/19 відкрито!

Якщо в університеті є команда ентузіастів, які мають:

· стремління розвивати власний лідерський потенціал і навчитися, як найефективніше діяти в різних колективах

· гарну ідею, як покращити певний напрям роботи університету чи трансформувати університет в цілому

· бажання ознайомитися з досвідом британського вузу у впровадженні подібних нововведень,
обов’язково готуйте до 17 грудня 2017 р. заявку на участь у Програмі.

Детальніше про Програму<http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development> та умови конкурсу<http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/leadership-development/call-third-year> на сторінці Британської Ради в Україні.

Привертаємо увагу, що 4 грудня відбудеться інформаційна сесія<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW5GhV5d8oaB57gi1O9n7bW3EVNCcVh_JPdp3LG56zVLTCew/viewform?c=0&w=1>, на якій детально обговорюватимуться особливості заповнення заявки на участь.

Будемо вам щиро вдячні за поширення інформації серед вашої університетської спільноти.

Сподіваємося, що команда вашого університету скористається унікальною нагодою отримати неоціненні для професійного та особистого розвитку знання від провідних британських тренерів і розвинути навички лідерства.

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page