Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 14 грудня 2017 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди.

Спершу Михайло Михайлович виконав приємну місію – відзначив подяками студентів вишу Христину Врублевську та Хуберта Мікошу, які нещодавно здобули перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Ліра Гіппократа 2017» і неоднарозово відстоювали честь ТДМУ на різних фестивалях.

Про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу на кафедрах стоматологічного факультету доповіла голова комісії, доцент кафедри терапевтичної стоматології Наталія Гасюк.

У обговоренні взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай і проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан.

Голова комісії, професор кафедри гістології та ембріології Зоя Небесна доповіла про роботу атестованих наукових лабораторій університету.

У обговоренні взяв участь проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Про стан виконавчої дисципліни за IV квартал 2017 року поінформувала завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

У «Різному» доповіли декан медичного факультету, доцент Галина Крицька, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко, декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, заступник директора навчально-наукового інституту медсестринства Світлана Даньчак.