Муніципальний Галицький камерний оркестр підготував до свят музичні «Дарунки Різдва»

«Дарунки Різдва» – так цього року називатиметься традиційна новорічно-різдвяна програма, яку Муніципальний Галицький камерний оркестр представить своїм шанувальникам. Відбудеться дійство 25 грудня, в понеділок, в Українському Домі «Перемога». За словами художнього керівника і диригента колективу, народного артиста України Василя Феленчака, у концерті звучатимуть як звичні для новорічного часу мелодії, на зразок мелодії «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома» чи увертюри до оперети «Летюча миша» Йогана Штрауса, так і цікаві популярні твори на зразок «Менуету» Поля Моріа, естрадні мотиви, що знайдуть відображення у композиціях «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра. Не обійдеться і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Дзвіночки дзвенять», «Щедрик» та українських колядок.

А головну ідею концерту про те, що життя продовжується, несучи нас з дня у день від Різдва до Різдва, від 31 грудня до 31 грудня, і треба радіти кожній його миті, приймаючи як особливий подарунок, підтвердять твори Едварда Пола та Джорджа Вайла «Це найчудовіший час у році» та «Ритмічні спалахи Різдва» Брайана Белмаджеса.

Отже, концерт «Дарунки Різдва» відбудеться 25 грудня, в понеділок, в Українському Домі «Перемога» о 17 годині.

Квитки можна придбати в касі Українського дому «Перемога» (тел. 52-15-00). Телефони для довідок: +38-066-114-86-34, +38-096-320-00-73.

Поділитись: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKEmail this to someonePrint this page