Конкурс для студентів третього курсу спеціальності «Медсестринство» першого (бакалаврського) рівня

Відділ міжнародних зв’язків Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського оголошує конкурс для студентів третього курсу спеціальності «Медсестринство» першого (бакалаврського) рівня для участі в програмі міжнародних студентських академічних обмінів в рамках програми Erasmus+ на базі Вищої державної школи імені Івана Павла ІІ в Бялій Підлясці (Польща) на час весняного семестру 2017-2018 навчального року.

Приймаючий університет забезпечує студента стипендією та можливістю проживання в гуртожитку на загальних засадах.

Вимоги до претендентів:

• успішне навчання (довідка про середній бал успішності);
  • володіння польською мовою на рівні, який дозволяє повністю розуміти теорeтичні і практичні аспекти занять та спілкуватися з особами, які проводять заняття;
  • висока фахова мотивація;
  • участь у міжнародних програмах;
  • участь у громадській роботі університету.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 30.01.2018 року у відділі міжнародних зв’язків ТДМУ (майдан Волі, 1, адміністративний корпус, 3 поверх).