Студенти ТДМУ організували акцію зі збереження здоров’я зубів

Упродовж двох тижнів (27 лютого – 14 березня) 2018 року студенти стоматологічного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського для учнів загальноосвітніх шкіл №3 і 4 проводили низку заходів в рамках акції «Чисті зубки – запорука здоров’я».

Загалом відбулося п’ять семінарів для дітей перших та других класів вищезгаданих навчальних закладів.

Головна мета – ознайомити учнів початкової школи з основними засадами дотримання гігієни ротової порожнини, захворюваннями ротової порожнини, шкідливими та корисними продуктами, які впливають на здоров’я зубів, навчити правильно чистити зуби.

Організатором акції була Соломія Кравчук, яка разом з Антоном Буром, Валентиною Висоцькою, Оленою Смачило спілкувалася з малечею і вчила доглядати за ротовою порожниною у веселій та інтерактивній формі.