Викладачів і студентів ТДМУ запрошують взяти участь у традиційній “Хресній дорозі”

Упродовж багатьох років у Тернополі під час Великого Посту Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ організовує “Хресну дорогу” – багатотисячну молитовну ходу вулицями міста, яка об’єднує всі парафії Тернополя. У ході беруть участь громадські організації, представники влади, установ і закладів міста, силових структур.

Цьогорічна “Хресна дорога” відбудеться 25 березня 2018 року. Розпочнеться вона Божественною Літургією о 15.00 в Архикатедральному соборі (вул. Сагайдачного, 14).

Викладачів і студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського запрошують взяти участь у цьому молитовному заході. Вас чекатимуть на стації №5, яка буде розташована на зупинці громадського транспорту в центрі поблизу Кафедрального собору Різдва Христового (у простонародді називають зеленою церквою). Предстанвиків ТДМУ просять бути о 16.15 на місці.