Студентка ТДМУ виборола перше місце в олімпіаді з ендокринології

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 12-13 квітня 2018 року відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Ендокринології». Участь у цих змаганнях взяло понад 30 студентів з медичних вишів України.

Майбутніх лікарів з початком олімпіади привітав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, який побажав успіхів і всіляких гараздів.

Завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, професор Надія Пасєчко зазначила, що всі, хто у ці дні приїхав для участі в олімпіаді, уже є переможцями, адже стали кращими з кращих у своїх університетах. Вона також ознайомила з умовами та порядком проведення другого етапу змагань.

Організаційний комітет підготував творчий подарунок для молоді та учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасного акушерства».

Під час олімпіади студенти мали виконати низку завдань упродовж чотирьох турів. Перший тур передбачав комп’ютерне тестування з усіх розділів навчальної дисципліни, включаючи питання з бази даних ліцензованого іспиту «Крок-2». Потрібно було дати відповідь на 100 запитань упродовж 100 хвилин. Студенти з інших міст мали можливість на собі відчути систему незалежного оцінювання знань, яка успішно діє в нашому університеті упродовж багатьох років.

Під час другого туру учасники олімпіади давали письмові відповіді на багаторівневі ситуаційні задачі. Другий тур передбачав курацію хворого з використанням інтерактивної дошки в центрі стимуляційного навчання. У четвертому турі студенти повинні були інтерпретувати лабораторно-інструментальні дані з подальшою корекцією лікування.

За результатами всіх виконаних завдань упродовж чотирьох турів перше місце отримала студентка ТДМУ Тетяна Сімора. Другу сходинку посіла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Семенів. Третє місце виборола студентка Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Марта-Марія Паук.

Організацію олімпіади у нашому університеті забезпечили професор кафедри внутрішньої медицини №1 Н.Ярема, доценти кафедри внутрішньої медицини №1 І.Смачило, А.Боб, Л.Наумова, І.Савченко, М.Гаврилюк, Л.Радецька, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Л.Мазур, доцент кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики – сімейної медицини Н.Корильчук, доцент кафедри хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені Л.Ковальчука І.Смачило, асистенти кафедри внутрішньої медицини №1 А.Хоміцька, Т.Крицький, асистент кафедри внутрішньої медицини №2 Л.Мігенько, асистент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими С.Даньчак, голова Наукового студентського товариства К.Галей.

До складу журі увійшли завідувач кафедри ендокринології Національного медичного університету імені О.Богомольця, професор Ю.Комісаренко, провідний науковий співробітник відділу профілактики, лікування цукрового діабету та його ускладнень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України В.Паньків, завідувач кафедри ендокринології Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова, професор М.Власенко, завідувач кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету, професор Н.Скрипник, заступник декана післядипломної медичної освіти, доцент кафедри сімейної медицини медичного інституту Сумського державного університету О.Мелеховець, професор кафедри внутрішньої медицини №1 ТДМУ Н.Ярема, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 ТДМУ Л.Наумова, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими ТДМУ Л.Мазур, асистент кафедри внутрішньої медицини №2 ТДМУ Л.Мігенько, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 ТДМУ І.Савченко, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 ТДМУ Л.Радецька, асистент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими ТДМУ С.Даньчак.

Голова журі – завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, професор Н.Пасєчко.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1548193688636089