Відбулася зустріч ректора ТДМУ з лідерами асоціацій іноземних студентів

Традиційно ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда зустрічається з представниками асоціацій іноземних студентів, які навчаються у нашому виші.

Цього разу багато питань стосувалося складання ліцензованого іспиту «Крок-2», підготовки до державних іспитів. Студенти запропонували збільшити питому вагу завдань з «Кроку-2» в екзаменаційній базі ТДМУ. Окрім того, представники фармацевтичного факультету звернулися з проханням створити систему проходження тестових завдань з «Кроку-2» в он-лайн режимі на веб-сайті університету.

Також прозвучала пропозиція залучати іноземних студентів до участі у Міжнародних студентських літніх школах, які щорічно відбуваються на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина».