Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

25 квітня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ під головуванням ректора університету, професора Корди М.М.

Розпочалося засідання з урочистого вручення атестатів професорів і доцентів, а також дипломів кандидатів наук.

Атестати професорів ректором університету було вручено:

Шкроботу Леоніду Володимировичу, професору кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини;

Костіву Святославу Ярославовичу, професору кафедри хірургії № 2.

Атестати доцентів отримали:

Федчишин Надія Орестівна, завідувач кафедри іноземних мов;

Бойко Тетяна Василівна, доцент кафедри внутрішньої медицини № 3;

Дахим Ірина Степанівна, доцент кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою;

Дзецюх Тетяна Ігорівна, доцент кафедри ортопедичної стоматології;

Заєць Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри функціональної і лабораторної діагностики;

Кіцак Ярослав Миронович, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги;

Климук Наталія Ярославівна, доцент кафедри медичної інформатики;

Куліцька Марія Іванівна, доцент кафедри медичної хімії;

Липовецька Софія Йосипівна, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги;

Миколенко Анна Захаріївна, доцент кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною;

Михайлюк Віталій Миколайович, доцент кафедри дитячої стоматології;

Радецька Людмила Володимирівна, доцент кафедри внутрішньої медицини № 1;

Росоловська Світлана Олексіївна, доцент кафедри ортопедичної стоматології;

Цицюра Роман Іванович, доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини;

Шкільна Марія Іванівна, доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами.

Дипломи кандидата наук також було вручено:

Загричук Оксані Михайлівні, асистенту кафедри медичної біології;

Яворській-Скрабут Ірині Михайлівні, асистенту кафедри хірургічної стоматології.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є. Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: Проців О.Я., доц. Крицька Г.А., доц. Лотоцький В.В.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії Проців О.Я.

За результатами таємного голосування на посаду професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії було обрано Корнагу Світлану Іванівну,

вчене звання доцента присвоєно Якимчук Олені Анатоліївні.

Готовність кафедр до державних випускних та перевідних іспитів, атестації випускників, затвердження матеріалів і методики проведення іспитів доповідав проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

Звіт про роботу фармацевтичного факультету зробив декан фармацевтичного факультету доц. Коробко Дмитро Борисович.

Про поточні справи доповіли:

проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.,
проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.,
і проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи проф. Запорожан С.Й.