Вітання ректора ТДМУ з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі колеги і студенти!

Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Висловлюю щиру подяку всім, хто наполегливою щоденною роботою у році, що минає, сприяв підвищенню авторитету нашого університету і примножував його здобутки.

У 2016 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Впевнений, що тільки наша згуртованість і об’єднання зусиль дадуть змогу досягти нових висот і реалізувати багато цікавих проектів.

Новорічні-салати-2014-з-фото-рецепти-до-Нового-року-2014

Бажаю всім віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі.

Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії і оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Побільше приводів для радості, нових звершень та успіхів, взаєморозуміння та гарного настрою!

Ректор ТДМУ Михайло Корда.