Волонтери ТНМУ розпочали новий рік з добрих справ

Під час карантину та обмежувальних заходів через коронавірус волонтерський рух ТНМУ знову повертається в перші ряди підтримки тих, хто цього потребує. Для наших студентів новий рік розпочався новими плідними справами.

Доброю традицією українського народу є допомога нужденним під час Різдвяних свят. Отож, 10 січня 2021 року, студенти-волонтери загально-університетського руху «MISERICORDIA» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали навчально виховний комплекс «Лозівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Вони допомогли учням з малозабезпечених, багатодітних та неповних родин.

Волонтери передали діткам новий зимовий одяг, взуття та солодощі.

До акції долучились студенти: Надкевич Анастасія, Струк Марта, Опер Тетяна, Бучко Адріана, Сороківський Ілля.

Дякуємо за допомогу у проведенні цього заходу доценту кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання Паласюку Богдану Михайловичу.

Староста «MISERICORDIA» Опер Тетяна.