До ТДМУ завітали колядники Тернопільської обласної клінічної комунальної психоневрологічної лікарні

Ось і завершується новорічно-різдвяний цикл свят, який багатий на звичаї і традиції. Сьогодні громадяни України святкують Водохреща Христове, набирають у збанки цілющу освячену воду, купаються у водоймищах, а ще продовжують колядувати і  бажати один одному добра, миру та достатку.

DSC_5723 DSC_5733 DSC_5737 DSC_5746

DSC_5749

Сьогодні з нагоди свята до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завітали представники Тернопільської обласної клінічної комунальної психоневрологічної лікарні на чолі з головним лікарем Володимиром Шкроботом.

DSC_5727

DSC_5753 DSC_5776 DSC_5777

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда подякував щедрувальникам за теплі слова і підтримку українських традицій.