Щирі побажання колективу ТДМУ висловили представники Тернопільської вищої духовної семінарії

Префекти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого отець Ігор Драпак та отець Януарій Твердун разом зі своїми вихованцями 23 січня 2018 року щиро вітали викладацький та студентський колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з минулими святами та Йорданським водосвяттям.

Всечесні отці передали побажання добра, миру і Божого благословення від ректора семінарії – отця Івана Римаря.

Майбутні священики в стінах ТДМУ виконали низку колядок і щедрівок.

Ректор Тернопільського медуніверситету, професор Михайло Корда подякував за щирі вітання. Він також побажав викладачам семінарії натхнення у підготовці майбутніх духовних провідників нації, Божої опіки і мудрого наставництва, а вихованцям навчального закладу – наполегливості в опануванні всіх наук, відданого служіння обраній професії.

З молитвами і найкращими побажаннями було здійснено окроплення освяченою водою всіх приміщень адміністративного корпусу медичного університету.