Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

26 січня 2021 року відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Засідання відбулося під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича.

Першим питанням порядку денного засідання був звіт голови атестаційної комісії, проф. Марущак Марії Іванівни про результати атестації за спеціальністю 223 «Медсестринство».

Звіт про лікувально-профілактичну роботу університету зробив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. Запорожан Степан Йосипович.

Наступним питанням були звіти дисертантів про хід виконання докторських дисертацій з терміном завершення у 2021 р.

Доповідали виконавці докторських дисертацій:

• Бандрівський Юрій Любомирович,
  • Волотовська Наталія Володимирівна,
  • Шкільна Марія Іванівна,
  • Яремчук Ольга Зіновіївна

Звіти про роботу спецрад університету зробили секретарі спецрад:

• Проф. Кліщ Іван Миколайович;
  • Доц. Синицька Віра Олексіївна;
  • Доц. Ярошенко Тетяна Ярославівна

Завідувач аспірантури доц. Потіха Наталія Ярославівна поінформувала про виконання індивідуальних планів аспірантами.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.