Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

28 січня 2020 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора Тернопільського національного медичного університету, професора Корди Михайла Михайловича.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором було вручено атестати доцента кандидатам медичних наук:

• Павлишину Андрію Володимировичу по кафедрі хірургії з урологією , малоінвазивною хірургією та нейрохірургією;

• Усинському Руслану Станіславовичу по кафедрі патологічної фізіології.

Групі викладачів – Багрій-Заяць Оксана Андріївна (доцент кафедри медичної фізики, діагностичного та лікувального обладнання); Бойчак Мирослав Володимирович (асистент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими); Демкович Андрій Євгенович (доцент кафедри ортопедичної стоматології); Денис Антоніна Ігорівна (доцент кафедри управління економіки фармації з технологією ліків); Мігенько Людмила Михайлівна (асистент кафедри внутрішньої медицини №2); Стельмах Олена Євгенівна (доцент кафедри акушерства і гінекології №2) – було також урочисто вручено сертифікати про рівень володіння англійською мовою на рівні В2.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Вчене звання професора по кафедрі хірургії факультету ПО присвоєно Бенедикту Володимиру Володимировичу,

вчене звання доцента по кафедрі хірургічної стоматології присвоєно Твердохліб Наталії Олегівні,

вчене звання доцента по кафедрі фізики діагностичного та лікувального обладнання присвоєно Горкуненку Андрію Борисовичу.

Таємним голосуванням також було рекомендовано кандидатуру проф. Турчина М.В. для включення до складу творчого колективу на здобуття Державної премії України 2020 року в галузі науки і техніки за роботу «Сучасні технології в офтальмології – запобігання розвитку сліпоти».

Наступним питанням був звіт про лікувальну діяльність університету за 2019 рік та перспективи розвитку.

Доповідав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. Запорожан Степан Йосипович.

Звіти про хід виконання докторських дисертацій з терміном завершення у 2020 р. зробили дисертанти:

• Доц. Боднар Петро Ярославович;

• Доц. Щерба Віталій Володимирович;

• Докторант, доц. Коморовський Роман Ростиславович.

Звіти про роботу спецрад університету зробили:

• Проф. Кліщ Іван Миколайович;
  • Проф. Бойчук Алла Володимирівна;
  • Доц. Ярошенко Тетяна Ярославівна

Звіт про виконання індивідуальних планів аспірантами університету зробила завідувач аспірантури, доц. Потіха Наталія Ярославівна.

Інформацію про роботу університетської бібліотеки надала директор бібліотеки Проців Олена Ярославівна.

Про результати державних іспитів у ННІ медсестринства факультету іноземних студентів відзвітувала голова ДЕК – проф. Боярчук Оксана Романівна.

Інформацію з поточних справ надали:

• проректор з наукової роботи проф. КліщІ.М.
  • академік АМН України, проф. Андрейчин М.А.