Іноземні студенти ТДМУ навчали школярів основам здорового способу життя

Іноземні студенти шостого курсу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно побували в Українській гімназії імені І.Франка.

Майбутні медики об’єднали зусилля з викладачем англійської мови загальноосвітнього навчального закладу Юлією Марщук у підготовці до тематичного уроку про необхідність берегти здоров’я з раннього віку. Мова йшла про згубний вплив на організм людини такої шкідливої звички, як куріння. Наші студенти детально розповіли про те, чому взагалі не потрібно починати палити цигарки.

Наприкінці зустрічі молоді люди роздали учням листівки з порадами, як зберегти здоров’я, і попросили доносити інформацію своїм друзям і знайомим.

Зі школярами спілкувалися Майкл Нкетяг Фремпонг (Michael Nketiah Frempong), Араба Асо Одум (Araba Aso Odum), Ісаак Нямекє Брай (Isaac Nyamekye Bray), Кевін Екоу Оппан (Kelvin Ekow Oppan) і Генрі Осей Ампонсах (Henry Osei Amponsah).