ТНМУ акредитує освітньо-професійну програму “Фізична терапія” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

З 1 по 3 лютого у ТНМУ відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньо-професійної  програми “Фізична терапія” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Акредитація здійснюється відповідно до підпункту 4 пункту 37 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №461, пункту 7 розділу ІІ Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України 11.07.2019 року №977 та відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку, затвердженого рушенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 17.03.2020 року, протокол №6(23), наказу про призначення експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія» освітньої програми «Фізична терапія» та програми візиту експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи у Тернопільському  національному  медичному  університеті імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України з використанням засобу відеозв’язку Zoom.

З програмою роботи експертної групи можна ознайомитись за посиланням: Програма візиту.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з експертною групою за лінком:

ID 20647 Тернопільській національний медичний університет

ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України, ОП «Фізична терапія»

Час: 02 лютого 2021 10:00

Підключитись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції:  938 1898 7999

Пароль: 2020