Студенти ТНМУ з Гани організували медичну вікторину

Асоціація студентів Гани у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 31 січня 2020 року організувала вікторину серед своїх членів на медичну тематику під керівництво президента цього об’єднання Абдулкадіра Османа Шеріфа (Abdulkadir Osman Sheriff). Ініціатором заходу став голова сектору науки асоціації Абдулла Абдул Фаід Ахмед (Abdallah Abdul Faid Ahmed).

Майстрами квізу були Майкл Осей (Micheal Osei), Рафік Архі (Rafiq Arhi), Ричард Нсіах (Richard Nsiah).

Інструкції щодо проведення заходу були надані президентом Всеукраїнської асоціації студентів Гани Мустафою Абдулом Муміном (Mustapha Abdul Mumin) та керівником сектору освіти Пітером Аквасі Сарпонгом (Peter Akwasi Sarpong). Тур, який відбувся в ТНМУ, є відбірковим. Його учасники будуть відстоювати честь університету на всеукраїнському рівні. Національна медична вікторина NUGS Ukraine відбудеться 29 лютого 2020 року.

Заступник центру виховної роботи та культурного розвитку ТНМУ, доцент Олена Покришко привітала всіх присутніх з початком вікторини. Вона зазначила, що дуже важливо, окрім навчання, бути ще й активними у соціальному житті університету.

До складу команд увійшли:

Бажаємо нашим студентам відмінно підготуватися до всеукраїнських змагань і стати переможцями.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Фото автора.