У ТНМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради

29 січня 2020 року у залі засідань спеціалізованих вчених рад ТНМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.02.

На порядку денному було:

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Ляхович Оксани Дмитрівни «Клінічні та патогенетичні особливості перебігу неалкогольного стеатогепатиту та остеоартрозу у хворих на ожиріння, шляхи патогенетичної корекції» за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби. Науковий керівник Хухліна Оксана Святославівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету. Офіційні опоненти: Андрейчин Сергій Михайлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського; Радченко Олена Мирославівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Максимець Тетяни Андріївни «Клініко-патогенетичні аспекти застосування статинів у пацієнтів з ішемічною хворобою серця та коморбідним ожирінням» за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби. Науковий керівник Скляров Євген Якович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапії № 1 та медичної діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Офіційні опоненти: Бабінець Лілія Степанівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського; Федів Олександр Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету.

На підставі результатів таємного голосування та прийнятих висновків спеціалізованою вченою радою Д 58.601.02 прийнято позитивне рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата медичних наук Ляхович Оксани Дмитрівні та Максимець Тетяні Андріївні.