Відбулося засідання спеціалізованої ради ТДМУ

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 2-3 лютого відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01.

IMG_4596

До порядку денного увійшли:

1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гданського Сергія Миколайовича «Морфофункціональні зміни в печінці та нирках за умов поєднаної травми» за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. Науковий керівникГерасимюк Ілля Євгенович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри анатомії людини (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Матешук-Вацеба Леся Ростиславівна, д.мед.н., проф., завідувач кафедри нормальної анатомії (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України). 2. Макар Богдан Григорович, д.мед.н., проф., професор кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича (ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України).
  2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Війтович Любові Євгеніївни «Хронічна виразка шлунка: прогнозування ускладнень, покази до превентивних операційних втручань» за спеціальністю 14.01.03 – хірургія. Науковий керівникДзюбановський Ігор Якович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри хірургії ННІ післядипломної освіти (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Польовий Віктор Павлович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри загальної хірургії (ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України). 2. Матвійчук Богдан Олегович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри хiрургiї та ендоскопiї факультету післядипломної освіти (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України).

IMG_4594

1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Боднар Тетяни Вікторівни «Клініко-експериментальне обґрунтування застосування високочастотного струму для гемостазу в хірургії вузлового та токсичного зобу» за спеціальністю 14.01.03 – хірургія. Науковий керівникДейкало Ігор Миколайович, д.мед.н., проф., завідувач кафедри загальної хірургії (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Коваленко Андрій Євгенович, д.мед.н., проф., завідувач відділенням хірургії ендокринних залоз (ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка НАМН України»). 2. Білоокий В’ячеслав Васильович, д.мед.н., проф., професор кафедри хірургії (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України).
  2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Міц Ірини Романівни «Механізми пошкодження внутрішніх органів щурів різної статі за умов пренатального та постнатального стресу» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія. Науковий керівникДенефіль Ольга Володимирівна, д.мед.н., проф., професор кафедри патологічної фізіології (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Абрамов Андрій Володимирович, д.мед.н., проф., професор кафедри патологічної фізіології (Запорізький державний медичний університет МОЗ України). 2. Ткачук Олексій Володимирович, д.мед.н., доц., доцент кафедри анестезіології та реаніматології (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України).

Усі захисти відбулися успішно, а здобувачам присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук.