Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, професора Аркадія Шульгая 11 лютого цього року відбулося чергове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

IMG_1420

IMG_1414

Про роботу навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів доповіла в.о. начальника відділу, доцент Євгенія Дмухальська.

IMG_1429

Про виконання фінансування за 2015 рік розповіла головний бухгалтер Тетяна Мудрик.

IMG_1441

З планом заходів щодо святкування 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.