У ТДМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради

У залі засідань спеціалізованих вчених рад Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 7-8 лютого 2019 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01.

На порядку денному було:

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Фурдичка Любомира Орестовича «Патогенетичні особливості формування експериментальної виразки шлунка при пневмонії та їх корекція тіотриазоліном» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий консультантОгоновський Роман Зіновійович, доктор медичних наук, професор, декан стоматологічного факультету, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). Офіційні опоненти: 1. Бондаренко Юрій Іванович, доктор медичних наук, професор кафедри патологічної фізіології (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). 2. Костенко Віталій Олександрович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Українська медична стоматологічна академія). 3. Роговий Юрій Євгенович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Буковинський державний медичний університет).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Верби Руслана Вікторовича «Особливості перебігу гострого перитоніту на тлі гіпотиреозу в експерименті» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий керівникКліщ Іван Миколайович, доктор біологічних наук, професор, проректор з наукової роботи, професор кафедри функціональної і лабораторної діагностики (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Костенко Віталій Олександрович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патофізіології (Українська медична стоматологічна академія). 2. Огоновський Роман Зіновійович, доктор медичних наук, професор, декан стоматологічного факультету, професор кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Васюк Валентини Леонідівни «Дисбіоз у патогенезі експериментальних гепатопатій та їх антидисбіотична профілактика» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий консультантГоженко Анатолій Іванович, доктор медичних наук, професор, директор (ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Бондаренко Юрій Іванович, доктор медичних наук, професор кафедри патологічної фізіології (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). 2. Савицький Іван Володимирович, доктор медичних наук, професор кафедри загальної та клінічної патологічної фізіології імені В.Підвисоцького (Одеський національний медичний університет). 3. Авраменко Анатолій Олександрович, доктор медичних наук, професор кафедри медичної біології, хімії, фізіології та мікробіології (Чорноморський національний університет імені Петра Могили).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Худан Іванни Іванівни «Патогенетичне обгрунтування застосування полімерних наночастинок з інкапсульованими протизапальними і антиоксидними препаратами та інгібіторами індуцибельної NO синтази при контактному дерматиті» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий керівникКорда Михайло Михайлович, доктор медичних наук, професор, ректор (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Регеда Михайло Степанович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). 2. Гоженко Анатолій Іванович, доктор медичних наук, професор, директор (ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України»).

На підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізованою вченою радою Д 58.601.01 прийнято позитивне рішення щодо присудження Фурдичку Любомиру Орестовичу та Васюк Валентині Леонідівні наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія і Вербі Руслану Вікторовичу та Худан Іванні Іванівні наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.