У ТНМУ відсвяткували День стоматолога

З нагоди  Міжнародного дня стоматолога, 15-річчя з дня заснування стоматологічного факультету у Тернопільському національному медичному університеті відбувся святковий концерт. Цю подію також приурочили сторіччю Української стоматологічної школи.

Фундатором стоматологічної справи на Тернопіллі став Степан Іванович Черкашин – перший декан стоматологічного факультету (2004-2006 рр.). Багато теплих слів прозвучало цього вечора на його адресу. Також усі присутні в залі вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Слова вітання від ректора ТНМУ, професора Михайла Корди передав проректор з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного медичного університету, професор Аркадій Шульгай.

Аркадій Гаврилович також виконав почесну місію відзначення грамотами викладачів і студентів стоматологічного факультету.

За багаторічну сумлінну працю, високу педагогічну та професійну майстерність, вагомі досягнення в навчально-методичній, науковій, виховній роботі та з нагоди 15-ої річниці з дня заснування стоматологічного факультету та Міжнародного дня стоматолога грамоти Тернопільської обласної ради отримали завідувач кафедри хірургічної стоматології, професор Ярослав Нагірний; завідувач кафедри дитячої стоматології, професор Олександр Авдєєв; завідувач кафедри терапевтичної стоматології, професор Михайло Лучинський; завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Петро Гасюк; декан стоматологічного факультету, доцент кафедри терапевтичної стоматології Світлана Бойцанюк; доцент кафедри терапевтичної стоматології, заступник декана стоматологічного факультету Людмила Пацкань; доцент кафедри терапевтичної стоматології Марта Залізняк.

Грамотами ректора Тернопільського національного медичного університету нагородили Наталію Гевкалюк – професора кафедри дитячої стоматології; Лесю Кучирк – доцента кафедри дитячої стоматології; Мар’яну Пинду  – доцента кафедри дитячої стоматології; Віталія Михайлюка – доцента кафедри дитячої стоматології; Мар’яну Якимець – доцента кафедри дитячої стоматології; Наталію Гасюк – професора кафедри терапевтичної стоматології; Ірину Антонишин – доцента кафедри терапевтичної стоматології; Надію Манащук – доцента кафедри терапевтичної стоматології; Христину Погорецьку – доцента кафедри терапевтичної стоматології; Наталію Чорній – доцента кафедри терапевтичної стоматології; Наталію Гутор – доцента кафедри хірургічної стоматології; Леоніда Скакуна – доцента кафедри хірургічної стоматології; Ірину Міц – асистента кафедри хірургічної стоматології; Наталію Твердохліб – асистента кафедри хірургічної стоматології; Наталію Ковтун – асистента кафедри хірургічної стоматології; Орисю Бандрівську – доцента кафедри ортопедичної стоматології; Аліну Бойків – доцента кафедри ортопедичної стоматології; Андрія Демковича – доцента кафедри ортопедичної стоматології; Світлану Росоловську – доцента кафедри ортопедичної стоматології; Ольгу Стаханську – доцента кафедри ортопедичної стоматології; Галину Сиротюк – старшого інспектора деканату стоматологічного факультету; Віталія Щербу – т.в.о. завідувача кафедри стоматології факультету післядипломної освіти; Оксану Лебідь – доцента кафедри стоматології факультету післядипломної освіти; Віталія Лучинського – доцента кафедри стоматології факультету післядипломної освіти; Володимира Мачогана – доцента кафедри стоматології факультету післядипломної освіти; Богдана Паласюка – доцента кафедри стоматології факультету післядипломної освіти; Галину Стойкевич – доцента кафедри стоматології факультету післядипломної освіти.

За високі показники у навчанні були відзначені такі студенти стоматологічного факультету: Віталій Сагель, Михайло Якимчук, Соломія Кравчук, Богдана Пащук, Ярина Тильчак. Грамоти за участь у громадському житті університету отримали Галина Круглицька, Віталій Антонюк, Павло Польовий, Христина Куліковська, Степан Гнибіда, Надія Кисіль.

Ліричну пісню виконав студент другого курсу стоматологічного факультету Владислав Шкіпор. Зворушливий танець подарувала студентка третього курсу Інна Гевал.

Упродовж двох років (2006-2008 рр.) очолював стоматологічний факультет доктор медичних наук Олександр Авдєєв. Нині він керівник кафедри дитячої стоматології, талановитий вчений та мудрий наставник.

Цього вечора звучало багато ліричних пісень, одну з яких виконала запрошується студентка другого курсу стоматологічного факультету Анастасія Кордас.

Упродовж шести років (2008-2014 рр.) очолював факультет професор Ярослав Нагірний – непересічна особистість, талановитий науковець та мудрий наставник. Нині – завідувач кафедри хірургічної стоматології.

Сьогодні деканом факультету є доцент Світлана Бойцанюк.

Цей вечір прикрасив студентський гумор. Роман Моргун підготував пародію на відомого українського виконавця, а інші студенти – пародію на гурт «Лісапетний батальйон».

Свої палкі вітання у пісенні та танцювальній формах висловили іноземні студенти. Хуберт Мікоша додав академічності виконанням класичної пісні, а студенти з Індії виконали запальну бгангру.

Загалом у ТНМУ сьогодні навчається 2300 іноземних студентів з 59 країн світу. Вони є активними учасниками всіх університетських проектів, громадського життя вишу.

Завершив святковий вечір хореографічний номер за участю викладачів і студентів стоматологічного факультету.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.