24 квітня відбудеться Форум вищої освіти

Запрошуємо вас долучитись до Форуму вищої освіти – конференції лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку вищої освіти, який відбудеться 24 квітня 2021 року.

24 квітня відбудеться Форум вищої освіти – оголошено відбір спікерів, які бажають поділитись кращими практиками

24 квітня 2021 року відбудеться Форум вищої освіти – конференція лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку українських університетів. До 19 лютого триватиме прийом заявок від тих, хто прагне виступити на заході в якості спікера й поділитись успішними кейсами.

Форум відбудеться у форматі одноденної конференції з виступами-презентаціями спікерів та короткими hard-talk інтерв’ю. Якщо 24 квітня припадатиме на період карантину, у 2021 році Форум відбудеться онлайн.

Мета Форуму – сформувати спільноту потужних лідерів змін вищої освіти і підвищити довіру до системи вищої освіти України.

Захід стане майданчиком для презентації та поширення успішних кейсів із розвитку університетів, окремих освітніх програм, досліджень, налагодження співпраці з бізнесом, партнерами та громадами, роботи викладачів та адміністрації, розбудови студентського активізму та інших прогресивних практик.

До 19 лютого 2021 року триватиме прийом заявок від тих, хто прагне виступити на заході в якості спікера й поділитись успішними кейсами.

Спікерами можуть стати:

• викладачі, керівники та інші співробітники університетів;

• студенти;

• представники бізнесу, громади та інших організацій, що залучені до реалізації спільних з університетами проєктів.

Відбір спікерів відбуватиметься на конкурсній основі. Щоб взяти участь у відборі, необхідно подати заявку до 19 лютого включно. Відібраних спікерів оголосять 5 березня.

Виступ на Форумі має стосуватись однієї з таких тем:

• підтримка викладачів з боку університету,

• співпраця з бізнесом,

• фандрайзинг в університетах,

• реакція на COVID-19 як поштовх до розвитку,

• співпраця українських та закордонних університетів,

• підтримка академічної доброчесності,

• взаємодія з місцевою громадою та громадським сектором,

• розвиток досліджень в університеті,

• дієва наглядова рада,

• світоглядне формування як частина студентського життя/освітнього процесу.

Докладніше про Форум, тематики і відбір спікерів – на сайті forumvo.org. У разі виникнення запитань, пишіть на info@forumvo.org.