Студенти ТДМУ навчали школярів здоровому способу життя

Студенти-волонтери медичного факультету Тернопільського державного медичного університетуімені І.Горбачевського11 лютого 2019 року провели відкритий урок для учнів четвертого класу школи №3 на тему «Здоровий спосіб життя».

Молоді люди розповіли школярам про шкідливий вплив алкоголю та нікотину на здоров’я людини, пояснили про небезпеку, яка може загрожувати дітям при надмірному перегляді телепередач, зловживанні комп’ютерними іграми та тривалому щоденному користуванні мобільним телефоном. Також студенти розказали учням, як правильно харчуватися та яку їжу краще виключити з раціону, щоб не зашкодити власному здоров’ю.

На цю тему було підготовлено відповідні мультимедійні презентації. Школярі мали можливість перевірити власні знання щодо корисних і шкідливих звичок за допомогою спеціально розробленої гри та проаналізувати свої помилки. В підсумку уроку учні отримали завдання розробити план на наступний місяць спрямований на покращення їхнього здоров’я.

Важливі знання про здоровий спосіб життя дітям передали Уляна Сатурська, ПавлоЛевчук, ЛесяДроботій, ТетянаГорбаченко.