Благодійний проект «Здорова посмішка» ТДМУ для вихованців дитячого будинку в Новому селі

Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського регулярно реалізовують благодійні проекти, є активними учасниками волонтерського руху і просто чуйними людьми. Нещодавно лікарі-інтерни та їхні наставники – викладачі кафедри стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти доцент Дуда К.М. та доцент Лебідь О.І – потурбувалися про дітей, позбавлених батьківського піклування. Цього разу вони відвідали Новосільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс, провели час з підлітками, вручили дітям гостинці та організували акцію «Здорова посмішка». Під час останньої молоді люди розповіли про профілактику захворювань зубів та правильний догляд за ними. Веселі ігри, теплі розмови, солодкі подарунки і невимовна кількість позитиву панувала в актовій залі інтернату.

Висловлюємо вдячність нашим небайдужим викладачам і лікарям-інтернам за їхнє щире серце. Нехай у вас буде багато сили та натхнення на наступні благодійні акції.