Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

26 лютого 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора – професора Корди М.М.

Першим питанням вчена рада розглянула конкурсні справи стосовно обрання на посади завідувача кафедри, професорів, а також присвоєння вченого звання доцента. Інформацію про претендентів надав учений секретар, професор Герасимюк І.Є.

На посаду завідувача кафедри медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання було обрано доктора технічних наук Рудяка Ю.А.

На посаду професора кафедри хірургії ННІ ПО було обрано доктора медичних наук Бенедикта В.В.

На посаду професора кафедри оториноларингології та офтальмології було обрано доктора медичних наук Турчина М.В.

На посаду професора кафедри терапевтичної стоматології було обрано доктора медичних наук Гасюк Н.В.

Вчене званя доцента кафедри терапевтичної стоматології присвоєно Антонишин І.В.

Наступним питанням, згідно з порядком денним, засідання був «Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2018 рік». Доповідала головний бухгалтер Мудрик Т.Є.

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан стоматологічного факультету Бойцанюк С.І.

Інформацію про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва «Укрмедкнига» надала заступник ректора з видавничих питань Логін Л.В.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.

– проректор з наукової роботи проф. Кліщ І.М.