Програма Еразмус+ для студентів 1-3-го курсів бакалаврату та  магістрів денної форми навчання спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія»

Оголошується конкурс серед студентів 1-3-го курсів бакалаврату та  магістрів денної форми навчання спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія» Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України для поїздки на робочу зустріч у місто Порі, (Фінляндія)  у термін 11-16 травня 2020 року, що відбудеться за фінансової підтримки європейської програми Еразмус + (програма академічної мобільності студентів)

Вимоги до претендентів:

1. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є наявність сертифікату володіння англійською мовою: рівень В2 (Cambridge Assessment English, TOEFEL, IELTS) – 10 балів;

І рівень – 4 бали;

ІІ рівень – 3 бали;

ІІІ рівень – 2 бали.

1. Успішне навчання згідно довідки з деканату про середній бал за всі роки навчання:

6.0-7.9 – 5 балів;

8.0 і вище – 10 балів.

1. Участь у програмах (підтвердження документально):

«Студентська наука і профорієнтаційне навчання» – 2 бали;

«Студент-майбутній фахівець високого рівня кваліфікації» – 2 бали.

1. Наявність друкованих наукових праць, де студент є одним з перших трьох співавторів:

тези (по 2 бали за кожні тези);

статті (по 3 бали за кожну статтю);

патенти (по 3 бали за кожен патент).

1. Доповідь на студентських конференціях:

усна – 2 бали;

стендова – 1 бал.

1. Участь у міжнародних програмах:

літні школи – 2,5 бали;

навчання та стажування за кордоном –2,5 бали за кожен вид.

7.Участь у громадській, волонтерській та культурно-освітній роботі університету:

волонтерська діяльність – 2 бали

учасник художньої самодіяльності університету – 2 бали.

учасник університетських спортивних змагань – 2 бали.

1. Мотиваційний лист претендента щодо мети поїздки (обсягом 3000 знаків без пробілів)
  2. Наявність у претендента біометричного паспорту.

Заяву та відповідні документи подавати на ім’я асистента кафедри медичної реабілітації  Ю.В.Завднюка до 10.03.2020 р.

Перевірка документів комісією – 11.03-12.03.20 р

Відбір кандидатів здійснюватиме конкурсна комісія за результатами підрахунку кількості балів та співбесідою з конкурсантами  українською та англійською мовами.

Переможцем конкурсного відбору стають учасники, які за всіма оцінюючити критеріями наберуть найбільшу кількість балів.

Для поїздки студентів у Фінляндію за програмою Еразмус + виділено 5 місць.

Робоча група програми Еразмус + в ТНМУ