Участь у «25 Dubai International Pharmaceuticals and Technology Conference & Exhibition – DUPHAT 2020»

25-27 лютого 2020 року завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Лілія Логойда взяла участь у «25 Dubai International Pharmaceuticals and Technology Conference & Exhibition – Duphat», яка щорічно відбувається в Об’єднаних Арабських Еміратах, м. Дубаї (Dubai World Trade Center).

Фармацевтична професія в усьому світі зазнає істотної трансформації в бік більшої спеціалізації та автоматизації, та що важливо, покращення якості.

DUPHAT еволюціонувала від років свого заснування, а саме від 1995 року, до повноцінної всеохоплюючої та міжнародно визнаної фармацевтичної конференції. Меценати світового рівня зробили значний внесок у зростання та присутність DUPHAT на глобальному фармацевтичному ринку. Міжнародні асоціації та експерти завжди брали участь у конференціях DUPHAT зі зростаючим ентузіазмом. Постійна підтримка Міністерства охорони здоров’я Дубаї значно допомогла DUPHAT вийти на рівень прем’єр-конференції. Про це свідчить те, що щорічно головою організаційного комітету конференції DUPHAT є Dr. Ali AlSayed (MS, Ph.D., директор департаменту фармації Міністерства охорони здоров’я Дубаї).

Міжнародна наукова програма конференції та виставки об’єднує практикуючих фармацевтів, лікарів, наукових співробітників, медичних представників, молодих вчених, студентів.

DUPHAT щорічно відвідують видатні фахівці в галузі фармації з усього світу. Науковці зі США, Канади, Австралії, Великобританії, Європи, Африки, Японії та Близького Сходу повинні представити свої найновіші досягнення в галузі фармацевтики в рамках триденної інтенсивної програми з широким спектром питань, які охоплюють фармацевтичну науку, фармацевтичну практику, фармацевтичну освіту, безперервний професійний розвиток і передову практику.

Надзвичайно цікавими та різноплановими були презентації на пленарному засіданні конференції, яке відбувалося одночасно у двох холах (HallA, HallB). Найбільш вражаючі презентації на пленарних засіданнях: «Optimizing medication use through pharmacist professional development, credentialing and practice advancement» (Dr. Thomas Johnson, USA), «Pharmacogenomics and Personalized Medicine: It’s all inthegenes?» (Dr. John Papastergiou, Canada), «Clin CAT – development and utilisation of a national Clinical Competency Achievement Tool for practitioner development» (Dr. Kylee Hayward, Australia), High «Standard Intellectual Propertyas a Central Pillar Driving Biopharmaceutical Investment, Employment and Innovationin the UAE and Gulf Region» (Dr. Patrick Kilbride, USA), «Scientific American / Nature World View: Biopharmaceutical investment, employment and innovationin UAE and beyond» (Prof. Andrew Marshall, USA), «How the Pharmaceutical Epidemiology Inspire Today Pharmacy Advancement» (Prof. Emad Elazazy, Egypt).

Найбільш вражаючі презентації на DUPHATTECH (Part of Duphat): «Quality Culture and Data Integrity in the Pharmaceutical Industries» (Dr. Mazen Boughanem, United Arab Emirates), «Pharmacovigilance at the office: building relationships with other functions» (Dr. Rouba Eid, United Arab Emirates), «Digital transformation of Manufacturing processes” for anultimate paperless manufacturing» (Dr. Mahmoud Ghazal, Hungary), «Drug Delivery Approaches for Parenterals» (Dr. Joshua Kriesel, USA), «Quality assurance and modern pharmaceutical packaging» (Dr. Samuel Razzak, Germany).

DUPHAT як наукова програма включає в себе майстер-класи та семінари з фармації, паралельні наукові презентації, стендові доповіді професійного викладацького складу та студентської аудиторії, студентський конкурс постерів та студентські змагання з представлення коротких усних презентацій. Найновіша інформація в галузі фармацевтичної промисловості була представлена на виставці фармацевтичних технологій, участь в якій взяли транснаціональні фармацевтичні компанії (Astra Zeneca, A. Menarini Farmaceutica Internazionale S.R.L., Bayer, BioJapan / Regenerative Medicine Japan 2019, Boehringer Ingelheim, Candioli Pharma, Eli Lilly, EVA Pharma, Glaxo Smith Kline Consumer Healthcare, Global Pharma, GSK Pharma, Gulf Pharmaceutical Industries – Julphar, Hoffman La Roche, Impromedi form GMBH, Johnson&Johnson – Lifescan, LABORATORIOS CINFA S.A, LEO Pharma, Les Laboratoires Servier, Lohmann and Rauscher, MEDA Pharmaceuticals MEA FZLLC, Medpharma, Merck Serono Middle East Fz LLC, Merck Sharp&Dohme, Mundipharma FZ LLC, Neopharma, Novartis, Novo Nordisk Pharma Gulf Fz-llc, Novosci, Pfizer Gulf FZ LLC, Pharmatrade – Roche Diabetes Care, Royal Pharmaceutical Drug Store, S.A.L.F.S.P.A Laboratorio Farmacologico, Sandozdd, Sanofi, STADA MENA, SHANGHAI HESN PHARMA, Tabuk Pharmaceuticals, United Pharma, Veriton Pharma та інші) (загальна площа виставки – 15000 квадратних метрів).

Уже сьомий рік поспіль Україну на цьому заході представляє тільки наш університет. Наукова робота завідувача кафедри фармацевтичної хімії Логойди Л.С. була представлена у вигляді усної доповіді та постеру.

За результатами роботи конференції доповідь та постер Liliya Logoyda, Mariana Horyn, Sergiy Kovalenko, Galina Berest (professional poster and oral presentation) на тему «Method Development and Validation for the Determination of Meldonium and Metoprololin Human Plasma by Using LC-MS/MS» були відзначені сертифікатами, а також сертифікатами підвищення кваліфікації (32.25 CME accredited by DHA). Доповідь Лілії Логойди було присвячено науково-теоретичному обґрунтуванню та розробці оригінальних біоаналітичних методик визначення мельдонію та метопрололу у плазмі крові з застосуванням розроблених методик для вивчення фармакокінетики та еквівалентності лікарських засобів.

Висловлюю щиру подяку адміністрації нашого університету за надану можливість бути учасником цієї конференції і представляти результати своїх наукових досліджень на міжнародній конференції високого рівня.

Більше інформації щодо конференції тут: