Студенти ТДМУ вчили школярів міста здоровому способу життя

Студенти-першокурсники медичного факультету та факультету іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно відвідали учнів школи №5 з метою розповісти їм про те, що потрібно зробити для того, аби не хворіти.

Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня імунітету з ініціативи викладачів кафедри іноземних мов. Свою розмову про здоровий спосіб життя зі школярами студенти провели у цікавій ігровій формі.  Майбутні медики також показали презентацію на вищезгадану тему.

1

Учні школи дізналися багато цікавого щодо продуктів харчування, які мають багатий вміст мікроелементів і вітамінів.

2

Також для школярів була організована гра «Так чи ні?».

3 4

У ході цікавої сценки студенти пояснили школярам про шкоду і небезпеку вірусів та мікробів.

5

На завершення зустрічі майбутні медики провели з учнями веселу фізичну розминку.

6