Студенти ТНМУ організували благодійний захід

11 лютого 2020 року відбувся благодійний захід студентів загально університетського волонтерського руху «Misericordia», який діє в ТНМУ упродовж кількох років.

Студенти першого і другого курсів медичного факультету провели акцію з метою збору коштів для лікування випускника обласного навчально-реабілітаційного центру на вулиці Братів Бойчуків, 6, Баранишина І.Б.

До акції долучилися студенти різних факультетів, а також викладачі ТНМУ. Волонтерами цього заходу були студентка другого курсу медичного факультету 207 групи Бучко Андріана та студенти першого курсу медичного факультету 111 та 122 груп: Надкевич Анастасія , Сторощук Діана , Мехедок Олександр , Мельник Тетяна.

Усі зібрані кошти наші волонтери передадуть випускнику обласного навчально-реабілітаційного центру.

Світлини Миколи Василечка.