Конкурс для участі у Міжнародних літніх студентських школах / Contest For Participation on The International Student Summer Schools

До уваги студентів ТДМУ! Розпочинається конкурс для всіх бажаючих стати учасниками  XIV Міжнародних літніх студентських шкіл (липень 2019, навчально-оздоровчий комплекс «Червона Калина»).

Зареєструватися для участі у конкурсі потрібно у відділі міжнародних зв’язків (адміністративний корпус, 2 поверх).

Реєстрація триває до 15 квітня 2019 року включно.

Keep attention! The registration for participation at XIV International Summer Student Schools has started.  Project will be held on July in the educational complex “Chervona Kalyna”.

You can register in the international relations department (administrative building, 2 floor).

Registration will run until April 15th, 2019.