Меню Закрити

Кубок ректора ТДМУ з міні-футболу виборола команда студентів зі спеціальності «здоров’я людини»

До останніх хвилин футбольного турніру точилася боротьба за здобуття Кубку ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з міні-футболу. Фінальні змагання за 1, 2 і 3 місце відбулися 9 березня цього року у спорткомплексі ТДМУ (https://www.tdmu.edu.ua/2016/03/01/za-kubok-rektora-tdmu-z-mini-futbolu-zmagayetsya-29-komand/ ). Зазначимо, що вирішальні матчі були надзвичайно інтенсивними, наповнені завзятою боротьбою, шквалом емоцій з боку гравців і вболівальників.

DSC_2692  DSC_2701

DSC_2760 DSC_2766 DSC_2783 DSC_2877

Після завершення футбольних баталій відбулося нагородження переможців. Спершу ректор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив подяки за допомогу в організації турніру, зокрема тренеру секції з футболу Степану Клекоту, студентам Ігорю Бигару та Насті Гудимі (за вчасне та якісне надання домедичної допомоги) та кафедрі фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання.

DSC_2991 DSC_2994 DSC_2996

«Дякую за проведення турніру організаторам і всім учасникам змагань, які подарували неймовірне спортивне свято. Сьогодні ми раді вітати кращі команди з міні-футболу нашого університету. Сподіваюся, що ваше бажання займатися спортом буде і надалі таким же великим. Ми плануємо організувати міжуніверситетські змагання з міні-футболу, тому розраховуємо на вашу участь і перемогу», – зазначив Михайло Михайлович.

DSC_3010

DSC_3000 DSC_3001 DSC_3004 DSC_3006 DSC_3008

Три команди отримали від ректора ТДМУ, професора Михайла Корди кубки і медалі за перемогу у турнірі. Отже, третє місце виборола команда студентів першого курсу медичного факультету.

DSC_3030

DSC_3011 DSC_3014 DSC_3016 DSC_3018 DSC_3022 DSC_3024 DSC_3027

Другу сходинку посіла команда п’ятого курсу медичного факультету.

DSC_3053

DSC_3037 DSC_3039 DSC_3042 DSC_3048 DSC_3049

Найголовніший приз – Кубок ректора ТДМУ – здобула команда спеціальності «здоров’я людини».

DSC_3034

Найкращим гравцем став студент Олександр Грінько, який входить до складу команди переможців.

DSC_3069  DSC_3083

DSC_3076

Нагадаємо, що загалом участь у цих змаганнях взяло 29 команд. Ініціювала футбольний турнір Студентська рада Тернопільського медичного університету.

DSC_3060

Фотоальбом зі змагань на Кубок ректора ТДМУ з міні-футболу можна переглянути тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.861470590641739.1073741931.482338008555001&type=3

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.