Представники ТДМУ взяли участь у «23rd Dubai International Pharmaceuticals & Technologies Conference & Exhibition – DUPHAT 2018»

Доцент кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Лілія Логойда 27.02-01.03. 2018 року взяла участь у «23rd Dubai International Pharmaceuticals & Technologies Conference & Exhibition – DUPHAT», яка щорічно відбувається в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Сьогодні фармацевтична професія в усьому світі зазнає істотної трансформації в бік автоматизації, спеціалізації та, що важливо, покращення якості.

DUPHAT значно еволюціонувала від років свого заснування, а саме з середини 90-х, до повноцінної всеохоплюючої та міжнародно-визнаної фармацевтичної конференції. Міжнародні меценати зробили значний внесок у зростання і присутність DUPHAT на глобальному ринку. Постійна підтримка Міністерства охорони здоров’я допомогла DUPHAT вийти на рівень прем’єр-конференції.

Міжнародна наукова програма заходу об’єднує практикуючих фармацевтів, лікарів, наукових співробітників, медичних представників, молодих вчених, студентів.

DUPHAT щорічно відвідують провідні спеціалісти в галузі фармації з усього світу. Науковці зі США, Великобританії, Австралії, Європи, Канади, Африки, Японії та Близького Сходу представляють свої найновіші досягнення з фармацевтики в рамках триденної інтенсивної програми з широким спектром питань, які охоплюють фармацевтичні науку, практику, освіту, безперервний професійний розвиток і передовий досвід.

До наукової програми DUPHAT входять майстер-класи та семінари з фармації, паралельні наукові презентації, стендові доповіді викладачів і студентів, студентський конкурс постерів та студентські змагання з представлення коротких усних презентацій.

Цього року також була представлена найновіша інформація в галузі фармацевтичної промисловості на виставці фармацевтичних технологій, участь в якій взяли транснаціональні фармацевтичні компанії.

Україну на цьому заході представляв тільки наш університет. Наукова роботи доцента кафедри фармацевтичної хімії Лілії Логойди була презентована у вигляді усної доповіді та постеру. За результатами роботи конференції доповідь та постер Liliya Logoyda, Dmytro Korobko, Serhii Kovalenko  (professional poster and oral presentation) на тему «The Methods for Determination of Combination Antihypertensive Drugs in Human Plasma by LCMS/MS» були відзначені сертифікатами.

Студенти свої наукові дослідження представили у вигляді постерів, зокрема це стосується представників п’ятого курсу факультету іноземних студентів (спеціальність «Фармація»), які виконують дипломні роботи на кафедрі фармацевтичної хімії під керівництвом Лілії Логойди. Отже результати досліджень презентували Agyemang Opoku Ernest «Development and Validation of HPLC Method for the Simultaneous Determination of Enalapril Maleate in Present of Their Impurities», Okechukwu Favour Chigozirim «A New HPLC-MS/MS Method Development for the Simultaneous Determination of Bisoprolol and Enalapril in the Present of Enalaprilat in Human Plasma», Amesi Rejoice Anwuri «Development and Validation of RP-HPLC Method for the Determination of Bisoprolol in Tablet Dosage Forms».

Делегація ТДМУ висловлює щиру подяку адміністрації університету та відділу міжнародних зв’язків за надану можливість бути учасником цієї конференції і представляти результати своїх наукових досліджень.