Студенти ТНМУ розповіли про наслідки шкідливих звичок

10 березня 2021 року у 10-му класі ТСШ №5 студентами третього курсу Симко К. Є., Кашубою Т.І., 2 курсу Корольчуком Д.Д. була організована лекція, головною метою якої було з медичного погляду пояснити підліткам негативний вплив куріння звичайних та електронних сигарет, алкоголізму та наркоманії на організм людини (фізичні і психічні аспекти).

Цей проєкт є ініціативою майбутніх медиків і вони планують його продовжувати, і ми не плануємо зупинятися. Студентів мотивує організовувати такі заходи невтішна статистика. Згідно з дослідженням ООН, основною причиною різних ситуацій насильства більшість потерпілих називали стан алкогольного сп’яніння. На жаль, що стосується алкоголізму, то Україна посідає перші місця у всіх «рейтингах»: входить в десятку країн з найвищим рівнем споживання алкоголю, займає перше місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму та четверте місце за кількістю смертельних випадків.

Учні уважно слухали подану інформацію, брали участь в дискусії, запрошували прийти з лекціями на інші теми.