Шахісти ТДМУ отримали першість у спортивній універсіаді міста

II Відкрита універсіада міста Тернополя стартувала 6 березня 2018 року, яку організовують управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського бере участь у таких видах спорту, як баскетбол, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол (3*3), шахи, плавання, армспорт.

Першими свої сили випробували наші шахісти. Команди ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ та ТДМУ розігрували між собою командну та особисту першість. У запеклій боротьбі спортсмени Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського здобули найвищу нагороду – I місце, залишивши позаду традиційно сильні ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2. До складу нашої команди увійшли Михайло Якимчук, Юрій Ковенько (стоматологічний факультет), Уляна Солтис, Наталя Бойко, Олександр Іванюк (медичний факультет ) та Dekri Mindo (факультет іноземних студентів).

У особистих заліках на першій дошці перше місце здобув Михайло Якимчук, на другій дошці перше місце виграла Dekri Mindo, на другій дошці перше місце отримав Юрій Ковенько, друге місце на першій дошці мала Уляна Солтис. Загалом команда ТДМУ набрала 12 балів. Турнір відбувся у шаховому клубі Тернопільського національного економічного університету.

Тренер і представник команди Тернопільського медуніверситету – асистент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Любов Новакова.