Викладач ТДМУ взяла участь у тренінгах активного навчання та педагогічного лідерства

Доцент кафедри фармацевтичної хімії, заступник декана фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Лілія Логойда 14 березня 2017 року взяла участь у тренінгах, які стосувалися активного навчання та педагогічного лідерства в університетах. Захід відбувся у Львові за підтримки Британської Ради, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з Кінгстонським університетом (м. Лондон, Великобританія).

IMG_1717-15-03-17-12-48 IMG_1747-15-03-17-12-48 IMG_1753-15-03-17-12-48

У рамках програми Британської Ради «Інтернаціоналізація вищої освіти» Львівський державний університет безпеки життєдіяльності отримав дворічний грант на розвиток партнерства з Кінгстонським університетом для здійснення заходів щодо мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії.

IMG_1767-15-03-17-12-48

Під час реалізації проекту буде проведено низку тренінгів – Active Learning: From Practice to Theory; Blended ways to support Active Learning: Problem-based Learning and the Flipped Classroom; Leading scholarly in higher education pedagogy.

IMG_1784-15-03-17-12-48

У тренінгах взяли участь викладачі вищих навчальних закладів України. За 3 дні до початку заходів учасникам були розіслані домашні завдання, які вони повинні були зробити і відіслати за день до початку тренінгів. В основному вони були спрямовані на розвиток комунікативних навичок, необхідних для педагогічного лідерства та успішного викладання, а також на поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування зі студентською аудиторією, незалежно від ситуації чи контексту.

IMG_1776-15-03-17-12-48 IMG_1780-15-03-17-12-48

Семінари відбулися за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів – Роберто Наполлі та Сабріни Пома (Кінгстонський університет, Великобританія). Усі учасники отримали відповідні сертифікати, що засвідчують їхню участь у тренінгах.