Визначилися переможці кубку ректора ТДМУ з волейболу

Нещодавно в Тернопільському державному медичному університеті мені І.Горбачевського відбувся кубок ректора з волейболу.

Організаторами змагань стали представники Студентського парламенту Назарій Савчук і Олександр Дублянський.

Загалом у чемпіонаті взяло участь 12 команд. Це свідчить про те, що студенти доволі активно відгукнулися на ініціативу Студпарламенту.

Усі матчі відбулися за олімпійською системою. Фінальні ігри розіграли за коловою системою.

Кубок ректора ТДМУ отримала команда спеціальності «Здоров’я людини». Другою стала команда «Maciek», а третє місце вибороли студенти стоматологічного факультету.

Кращим гравцем журі визначило Максима Петріва.

За здоров’ям гравців і вболівальників пильно стежили представники молодіжного осередку Всеукраїнської ради реанімації.