ТДМУ продовжує співпрацю з Еквадором

Нещодавно відбулася зустріч президента компанії «Євролатина» Марії Рейес та її представниці у Тернополі Джоани Аргуелло з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Мова йшла про продовження співпраці щодо набору студентів з Еквадору на навчання до ТДМУ.

Згідно з домовленістю, наступного року планується приїзд ще не менше 30 еквадорців, які хочуть здобувати медичну освіту в Тернополі. Сьогодні в Тернопільському медуніверситеті навчається 12 громадян цієї країни, з яких троє – на першому курсі та дев’ять є слухачами підготовчого відділення.

Представники компанії «Євролатина» зазначили, що якість підготовки у ТДМУ є високою, тут створено всі умови для навчання, працюють високопрофесійні викладачі. Запроваджено новітні інформаційні технології, достатня кількість клінічних баз. Вони також звернули увагу на те, що еквадорські студенти дуже добре і комфортно почувають себе у Тернополі, що їм легко дається українська мова.