Студент ТДМУ отримав І місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фармакології

На базі Національного фармацевтичного університету (Харків)22-23 березня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармакологія». Змагання відбулися за 2 напрямками  – медичним і фармацевтичним.

1

У секції «Медицина» своїми знаннями мірялися 29 студентів, а у секції «Фармація» – 19 студентів. Серед 15 вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів (Вінницький національний медичний університет імені М.Пирогова, Луганський державний медичний університет, Харківський національний медичний університет, Сумський державний університет, Запорізький державний медичний університет, Українська медична стоматологічна академія, Дніпропетровська медична академія, Харківський національний університет імені В.Каразіна, Буковинський державний медичний університет, Донецький національний медичний університет імені М.Горького, Національний медичний університет імені О.Богомольця, Одеський національний медичний університет, Ужгородського національний університет та Національний фармацевтичний університет) Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського гідно представили команда студентів третього курсу медичного факультету – Віктор Міщанчук, Анастасія Брик, а також студентів третього курсу фармацевтичного факультету – Оксана Щур та Владислав Довгалюк. Куратор команди – доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Ірина Мосейчук.

2

Конкурсні завдання олімпіади охоплювали питання за такими тематичними блоками: Лікарська рецептура; Загальна фармакологія; Фармакологія аферентного відділу нервової системи; Фармакологія еферентного відділу нервової системи; Фармакологія болю; Фармакологія запалення; Фармакологія протиалергійних засобів; Фармакологія центральної нервової системи; Фармакологія серцево-судинної системи; Фармакологія видільної системи; Фармакологія дихальної системи; Фармакологія травної системи; Фармакологія системи крові; Фармакологія ендокринної системи.

У першому турі олімпіади конкурсанти виконували письмові роботи, які включали тестування, завдання з рецептури, питання відкритого типу, професійні ситуаційні задачі, у другому турі проведена фармакологічна вікторина.

За результатами всіх конкурсів у медичній секції перше місце виборов Віктор Міщанчук, а Анастасія Брик посіла 7 місце, що дало можливість команді медичного факультету отримати ІІ командне місце.

3 4

У фармацевтичній секції Оксана Щур посіла 4 місце, Владислав Довгалюк – 7. За результатами олімпіади студенти отримали ІІІ командне місце.

5 6

Колектив кафедри фармакології з клінічною фармакологією висловлює щиру подяку всім командам медичного та фармацевтичного факультетів за високі знання та досягнення у вивченні фармакології!