Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

27 березня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ під головуванням ректора університету, професора Корди М.М.

Розпочалося засідання з урочистого вручення заступником міського голови міста Тернополя Леонідом Бицюрою відзнаки міського голови доценту кафедри філософії та суспільних дисциплін Тарасу Кадобному.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: Проців О.Я., доц. Лотоцький В.В., Романюк А.В.

Результати таємного голосування доповіла голова лічильної комісії, директор бібліотеки Проців О.Я.

За результатами таємного голосування на посади завідувачів кафедр було обрано:

• на кафедру гістології та ембріології – проф. Волкова К.С.,

• на кафедру психіатрії, наркології та медичної психології – проф. Венгер О.П.

• на кафедру фізіології з основами біоетики та біобезпеки – проф. Вадзюка С.Н.

Вчене звання доцента було присвоєно:

• Тупол Л.Д. – по кафедрі гістології та ембріології,

• Мізь А.В. – по кафедрі анатомії людини,

• Галицькій-Хархаліс О.Я. – по кафедрі анатомії людини,

• Гантімурову А.В. – по кафедрі анатомії людини,

• Горпініч Т.І. – по кафедрі іноземних мов,

• Чорномидз І.Б. – по кафедрі дитячих хвороб з дитячою хірургією.

Звіт про роботу факультету іноземних студентів зробив декан факультету, проф. Сельський П.Р.

Інформацію про забезпечення кафедр та навчально-наукових інститутів університету науковою, навчальною апаратурою надала голова комісії з перевірки, проф. Небесна З.М.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,

• проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М. і проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.