Студентка ТДМУ виборола третє місце у Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтичної хімії

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія» (завідувач кафедри – доц. Ольга Поляк) відбувся 28 березня 2019 року на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Олімпіада з дисципліни «Фармацевтична хімія» проводилася вперше в Україні. Дві студентки четвертого курсу фармацевтичного факультету ТДМУ (Мар’яна Горин  та Надія Маланчук, керівник делегації – доц. Лілія Логойда) доклали чимало зусиль, щоб відстояти честь університету на всеукраїнському рівні.

21 кращий представник обдарованої молоді змагався у знаннях та вміннях з дисципліни «Фармацевтична хімія». До міста Харкова прибули представники 10 делегацій у супроводі керівників з Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, Запорізького державного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.Богомольця, Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова, Ужгородського національного університету, Буковинського державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Луганського державного медичного університету.

Олімпіада складалася з двох етапів – теоретичного і практичного. Під час теоретичного етапу студенти повинні Були виконати завдання декількох рівнів складності: логічні ланцюги і вирішити професійні ситуаційні завдання. Впродовж практичного туру олімпіади студенти отримали цікаві завдання, завядки яким була можливість перевірити як практичні навички, так і ерудицію учасників.

За результатами усіх виконаних завдань упродовж двох турів третє місце в олімпіаді виборола студентка ТДМУ Мар’яна Горин.

Студенти також мали змогу ознайомитися з діяльністю низки лабораторій, кафедр та музею НФаУ.

На церемонії закриття всі учасники олімпіади отримали подарунки та сертифікати. Меценатом заходу став ТОВ Медичний центр «Логус», ТОВ «Леда», інформаційну підтримку забезпечили наукові періодичні видання НФаУ – «Вісник фармації» і «Журнал органічної та фармацевтичної хімії».Святковий настрій заходу створили виступи представників культурного центру Національного фармацевтичного університету.