Меню Закрити

Студенти ТДМУ вибороли третє місце з плавання на змаганнях зі Спортивних студентських ігор Тернопільщини

Щороку навесні відбувається низка змагань з різних видів спорту в рамках Спортивних студентських ігор Тернопільщини. У спорткомплексі «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя 29-30 березня цього року пройшли змагання з плавання, під час яких збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вперше виборола третє загальнокомандне місце, а інша наша команда посіла шосте загальнокомандне місце серед 7 команд-учасниць.

III місце ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського

Plavannia-Chempionat-VNZ-16038457 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038477 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038581

У естафетному плаванні команда дівчат №1 у складі Олени Табаки, Христини Холодинської, Юлії Перкій та Наталії Гнойової виграла перше місце в комбінованій естафеті 4 по 50 метрів та друге місце в естафеті 4 по 50 метрів вільним стилем. Команда дівчат №2 у складі Ірини Турської, Анастасії Барабаш, Ольги Сердюк та Надії Мостової посіла два третіх місця у вищезгаданих естафетах. Перша команда хлопців у складі Артема Данилюка, Володимира Радійовського, Андрія Іванюка та Микити Клевчука в двох номерах естафетного плавання виборола третє місце, випередивши суперників.

Plavannia-Chempionat-VNZ-16038300 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038304 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038317 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038319 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038428

I місце 4 по50м. комб. Дівч. II місце 4по50 в.с. Дівчата III місце 4 по 50м.комб. Команда-2 Дівчата III місце 4 по50в.с. Команда-2 (Дівчата) III місце 4 по50в.с. Хлопці III місце 4 по50м.комб. Хлопці

У індивідуальному заліку студентка третього курсу медичного факультету Олена Табака отримала два других місця в змаганнях на дистанціях 50 метрів у стилі «батерфляй» та 100 метрів у вільному стилі. Водночас студентка першого курсу медичного факультету Христина Холодинська посіла два других місця на дистанціях 50 та 100 метрів у стилі спортивного плавання «брас», студентка першого курсу стоматологічного факультету Юлія Перкій – два третіх місця на дистанціях 50 метрів у стилі «брас» та 50 метрів у стилі «батерфляй», студентка четвертого курсу медичного факультету за напрямком підготовки «Здоров’я людини» Наталія Гнойова  – друге місце на дистанції 50 метрів у плаванні на спині.

II місце 50м. бат. Табака Олена II місце 50м. н.с.Турська Наталія II місце 50м.брас Холодинська Христина II місце 100м. брас Холодинська Христина II місце 100м.в.с. Табака Олена III місце 50м.батерфляй Перкій Юля III місце 50м.брас Перкій Юля

Тренуванням команд ТДМУ, їх підготовкою до змагань і представленням в Спортивних студентських іграх Тернопільщини займався кандидат педагогічних наук, бронзовий призер Чемпіонату України з плавання, майстер спорту Віктор Назарук. Усі студенти збірної команди і колектив кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання на чолі з завідувачем і професором Дарією Козак висловлюють щиру подяку керівництву університету за сприяння в оренді басейну в ДЮСШ №2 для тренувальних занять з плавання.

Plavannia-Chempionat-VNZ-16038492 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038495 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038499  Plavannia-Chempionat-VNZ-16038507 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038509 Plavannia-Chempionat-VNZ-16038512