Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

30 березня 2021 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр і професорів кафедр та присвоєння вчених звань доцента надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування на посади завідувачів кафедр було обрано:

• Мисулу Ігоря Романовича – на посаду завідувача кафедри медичної реабілітації;
  • Андрейчина Сергія Михайловича – на посаду завідувача кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб.

На посаду професора кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги обрано доктора медичних наук Левицьку Ларису Володимирівну.

Вчене звання доцента кафедри хірургії факультету ПО присвоєно Коробко Ларисі Ростиславівні.

Звіт про роботу факультету іноземних студентів зробив декан факультету, проф. Сельський Петро Романович.

Про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва «Укрмедкнига» доповіла заступник ректора з видавничих питань Логін Любов Василівна.

Про забезпечення кафедр та навчально-наукових інститутів університету науковою, навчальною апаратурою доповідав, доц. Сверстюк Андрій Степанович.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з наково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.

• проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Запорожан Степан Йосипович.