У ТДМУ іноземні студенти змагалися в ерудиції та медичних знаннях

Студентський парламент студентів-іноземців Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 28 березня 2019 року організував «QUIZ Night». Це своєрідні інтелектуальні змагання, де командам у складі трьох осіб у кожній потрібно швидко давати відповіді на підготовлені запитання.

Перед стартом вікторини всіх присутніх привітав ректор ТДМУ, професор Михайло Корда. Він поцікавився у студентів їхніми справами і побажав їм бути активними, добре вчитися і використовувати кожну хвилину для власного вдосконалення.

Загалом у «QUIZ Night» взяло участь 8 команд, серед яких представники Польщі (Iga Kała, Anna Rakowiecka, Remigiusz Dzień), Зімбабве (Awakhiwe Blessing Ncube, Thandeka Nompumelelo Thonye  Ndebele, Pearl Anesu Mpofu), Гани (Adu Boakye Yiadom, Kusi Michael Osei, Agyemang Kwaku Osei), Пакистану (Nayab Hussain, Raj Kumar, Amit Kumar), Єгипту (Mohamed Sobhy, Mohamed Medhat, Sara Ali), інтернаціональна збірна Конго-Намібія-Чехія (Veronica Nancy Natasha Nasima, Gloria Lukanda Monga, Eduard Svamberk), Індії (Arbaaz khanbande, Sritama Moulick, Verma paras Maheshbhai), Нігерії (Ibanga Joshua, Orish Fortune, Maduka Chibuike).

Цього вечора чимало колег прийшли підтримати тих, хто відстоював честь країни. Найдружнішою і найпотужнішою була підтримка з боку студентів з Індії і Нігерії.

Огркомітет у складі Abiona Deborah, Zachariah Gyetuah, Adeniyi Adetomiwa, Mohammed Adnan Amadu, Ayodele Moses, Precious Tulimevava Lucas, Simran Manju Mehra, Odei Daniel Amponsah, Arkadiusz Grzegorz Pilat доклав усіх зусиль, щоб інтелектуальні змагання відбулися на високому рівні, щоб всі питання були пов’язані з медичною тематикою.

Третє місце в результаті підсумків отримала команда Пакистану, другими стали студенти з Індії і перше місце вибороли представники Нігерії.

Усі учасники заходу залишилися задоволеними і отримали багато позитивних вражень. Вони мали змогу корисно і цікаво провести вільний час, перевірити свої знання та ерудицію.

«Висловлюю подяку доценту Олені Покришко за отриману можливість бути учасниками «QUIZ Night». Ми виграли третє місце, але обіцяємо взяти ще раз участь у такому заході, щоб покращити свій результат», – зазначили студенти з Пакистану.