Студенти ТДМУ організували акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 27 березня 2019 року провели лекцію касирам, продавцям та співробітникам ТРЦ «Подоляни» щодо профілактики і лікування туберкульозу.

Під час акції волонтери роздали працівникам листівки, в яких була інформація про захворювання.

Організаторами заходу були студенти третього курсу Ольга Кравців і Марія Турків.

Нагадаємо, що Всесвітній день боротьби з туберкульозом запроваджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Його відзначають щороку 24 березня на знак того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудник туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.