Іноземні студенти ТНМУ вивчали основи з надання першої допомоги

Практичний семінар з вивчення основ надання першої допомоги відбувся 4 квітня 2021 року. Його організувала команда студентського проєкту ТНМУ «MedGradient» для молодших курсів факультету іноземних студентів.

Під час заняття спершу всі учасники освоїли теоретичну основу надання першої допомоги у випадку надзвичайної чи критичної ситуації. Після кожного теоретичного блоку студенти мали можливість відпрацювати практичні навички серцево-легеневої реанімації, стабілізації положення потерпілого чи постраждалого, забезпечення прохідності дихальних шляхів, зупинки кровотечі. Майбутні лікарі також вчилися правильно викликати бригаду швидкої допомоги і відпрацьовували різні сценарії, які можуть трапитися в реальному житті.

Своїми знаннями зі студентами ТНМУ поділилися представники Товариства «Червоного Хреста» в Тернопільській області.

У цьому семінарі взяли участь 29 студентів, які виявили бажання опанувати основи надання першої допомоги.

Організаторами з боку проєкту «MedGradient» були  Khan Mohammad Shumayel Athar, Smit Patel.