Іноземні студенти ТДМУ вибороли третє місце з футзалу під час Універсіади

25-29 березня 2019 року в спортзалі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулися змагання з футзалу у рамках III Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Збірна команда факультету іноземних студентів ТДМУ виборола третє місце серед семи команд-учасниць. Честь університету відстоювали Damoah Afena Kofi, Emmanuel Turkson, Appah Peter Debrah, Odei Daniel Amponsah, Muheeb Zafrulla Khan, Sheriff Abdul Kadir Osman, Opoku Felix, Olatunbosun Segun Daniel, Abdelkadir Mohab Rogab, Alhassan Watara, Ayeni Emmanuel Timilehin, Ahmed Bukari, Laah Tisan Yakubu.

Представляв команду на змаганнях асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання, майстер спорту з лижних гонок Питляр Григорій Тарасович.