У ТДМУ перебувала делегація з Університетського коледжу Бельгії

Упродовж двох днів у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського перебувала делегація фахівців з Бельгії. З діяльністю нашого вишу ознайомилися керівник відділу міжнародних стажувань Університетського коледжу (Karel de Grote University College (Antwerpen, Belgium) Ан Оліеслагерс (Ann Olieslagers), бакалаври медсестринства Університетського коледжу (Karel de Grote University College (Antwerpen, Belgium) ДеДжонг Робін (De Jonghe Robine) та Вермойлен Менон (Vermeulen Manon).

У рамках візиту гості 8 квітня 2019 року зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою, під час якої обговорили напрямки майбутнього співробітництва між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Університетським коледжем (Karel de Grote University College (Antwerpen, Belgium).

Мова йшла про можливість спільної розробки та впровадження навчальної програми в галузі паліативної допомоги для медичних сестер на додипломному та післядипломному етапах навчання.