Великодні подарунки від ТДМУ отримали військові

Щороку напередодні Воскресіння Христового адміністрація та профком Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського готують для військових в АТО гостинці. Таким чином ТДМУ виконує свою соціальну місію щодо турботи і допомоги тим, хто потребує підтримки. На передовій солдатам дуже важливо знати, що у всій Україні про них пам’ятають, цінують те, що інші можуть жити у мирі і спокої.

Студенти нашого університету дбайливо сформували тридцять великодніх кошиків для воїнів нульової лінії фронту, які бережуть наші кордони у Луганській та Донецькій областях. Окрім того, з коштів, які зібрав хор Тернопільського медичного університету під час колядування, на 5 тисяч гривень було придбано необхідну кількість ліків. За гроші профкому ТДМУ для укомплектування великодніх кошиків закуплено шинку, ковбасу, паски, бочок.

Ще один приємний сюрприз напередодні свят зробив хор ТДМУ – передав 5 тисяч гривень на лікування дванадцятирічній Оленці Петрас з багатодітної сім’ї. З проханням допомоги до університету звернулася голова правління Тернопільської обласної спілки багатодітних сімей Леся Балуш.